تبلیغات
نتایجهمه چیز از همه جای فوتبال با ما
نتایج


کلمات کلیدی

صفحات


فردوسی پور خطاب به مسئولان ذوب آهن:قاضی را محروم نکنید،گناه دارد/فروتن:هوایش را دارم :

عادل فردوسی پور امشب در هنگام پخش بازی ذوب آهن،صحنه اعتراض محمد قاضی به تعویضش را به تصویر کشید و این اقدام را عدم برخورد قاطعانه مسئولان ذوب آهن در واکنش به این اعتراضات عنوان کرد.

فردوسی پور که اصغر فروتن را به عنوان مهمان تلفنی روی آنتن داشت خطاب به او گفت:«اگر در سال های گذشته که خلعتبری،فرهادی و حدادی فر به تعویض شدنان اعتراض می کردند با آنها برخورد می کردید دیگر از این اتفاقات در ذوب آهن تمی افتاد.این به یک اپیدمی در تیم شما تبدیل شده و هر روز یکی از بازیکنان به تعویضش اعتراض می کند.»
فردوسی پور ادامه داد:«به نظر من ۱۰ جلسه محرومیت و ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی برای قاضی که یک بازیکن ملی پوش است زیاد است و فوتبال او را نابود می کند.فکر می کنم او را ۷۰ میلیون تومان و یک جلسه محروم کنید بهتر است.» فردوسی پور در حالی این حرف را زد که فروتن هم در جوابش گفت:«قاضی یک نامه ای را به کمیته انضباطی باشگاه نوشته و در آن توضیحاتی را در مورد حرکتی که انجام داد،داده است.ما این مسئله را درک می کنیم و سعی می کنیم هوای او را در جریمه کردن داشته باشیم.»

گزارش ویژه فردوسی پور از تیم شهرش/مس سرچشمه در خانه خودش مهمان است!

مجری برنامه نود امشب گزارشی از تیم مس سرچشمه را روی آنتن فرستاد.

عادل فردوسی پور در حاشیه پخش بازی دو تیم پرسپولیس و مس سرچشمه گزارش مفصلی از تیم شهرش را روی آنتن فرستاد.در این گزارش هواداران مس سرچشمه مدعی شدند که باید در شهر خودشان میزبان تیم های لیگ برتری باشند و لزومی ندارد که آنها بیش از ۱۰۰ کیلومتر را طی کنند تا در کرمان شاهد بازی های تیمشان باشند.
به عقیده آنها مس سرچشمه هووی مس کرمان است و آنها در بازی های خانگی شان هر چند میزبان هستند اما حکم مهمان را دارند!
نود امشب نشان داد که انصافا مس سرچشمه امکانات زیادی دارد که آنها می توانند در شهر خودشان میزبان تیم های لیگ برتری باشند.

 

ذوالفقار نسب در حضور مجری سقف قراردادها در نود/نظر من گزینه ۲ است،سقف قرارداد رعایت نشده

کارشناس فوتبال معتقد است که سقف قرارداد در لیگ برتر ایران رعایت نشده است.

به گزارش خبرآنلاین ؛ بیژن ذوالفقارنسب و عزیر محمدی امشب مهمان برنامه نود بودند تا بحث مفصلی را در مورد سقف قراردادها و رعایت یا عدم رعایت آن در لیگ برتر انجام دهند.این در حالی بود که سوال برنامه نود هم به همین موضوع ربط داشت اینکه آیا از نظر مردم سقف قرارداد در لیگ برتر ایران رعایت شده است یا نه؟
فردوسی پور وقتی پذیرای مهمانان خود شد از آنها پرسید که کدام یک از گزینه های مطرح شده را انتخاب می کنند که عزیز محمدی قاطعانه گفت:«گزینه یک،سقف قرارداد رعایت شده است.»این در حالی بود که ذوالفقار نسب ابتدا از جواب دادان به این سوال طفره رفت و گفت که جواب دادن آن مقدم می خواهد که فردوسی پور گفت:«بدون مقدمه،جواب بدهید.»
ذوالفقار نسب هم با خنده ای روی لب گزینه ۲ را انتخاب کرد.از نظر این کارشناس فوتبال هیچ سقفی در فوتبال رعایت نشده است.

عزیز محمدی: وزارت ورزش نمی تواند این دو تیم را داشته باشد/ استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف می شوند

عزیز محمدی از اولتیماتوم جدی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ورزش ایران خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ عزیز محمدی که همراه با ذوالفقارنسب ، مهمان برنامه ۹۰ بود وقتی با سئوالی از سوی رئیس کمیته فنی پرسپولیس مواجه شد که تیم های داماش و راه آهن بخواهند بازیکن شاخص بخرند ، نمی توانند؟ این کار که آنها را از فوتبال دلزده می کند. سئوالی که باعث شد تا عزیز محمدی بگوید :« الان کنفدراسیون فوتبال آسیا فقط دو باشگاه ما را خصوصی نمی داند. اینکه ما تا ۱۱ شهریور وقت داریم که تکلیف تیم های استقلال و پرسپولیس را هم مشخص کنیم. AFC گفته قبول نمی کند این دو تیم هیات مدیره ، رئیس مجمع و مدیرعامل نداشته باشند. الان رئیس مجمع دو تیم یک نفر است که از نظر قوانین فوتبال آسیا معنایش می شود تیمداری از سوی یک نفر که قابل قبول نیست. اگر تکلیف هیات مدیره و رئیس مجمع دو تیم مشخص نشود ، یا سهمیه آسیایی کلا به ایران داده نمی شود و یا اینکه این دو تیم از حضور در آسیا محروم می شوند. این بار تهدید ها جدی است .»

 

...

نویسنده : سید محمد ساجدی
سه شنبه 1 شهریور 1390نظرسنجی

نطرتون درباره برنامه 90
آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات