تبلیغات
نتایجهمه چیز از همه جای فوتبال با ما
نتایج


کلمات کلیدی

صفحات


ترابیان: تقاضای فدراسیون اندونزی عجیب است

رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون اندونزی به دلیل تعطیلات عید فطر تقاضای تغییر زمان بازی را کرده است.


 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عباس ترابیان سرپرست کمیته روابط بین الملل درباره تقاضای فدراسیون فوتبال اندونزی برای تعویق دو بازی‌اش در تاریخ‌های دوم و ششم سپتامبر، پاسخ فیفا به نامه فدراسیون فوتبال بحرین در اعتراض به میزبانی و آخرین جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال صحبت کرد.

 ترابیان درباره تقاضای فدراسیون فوتبال اندونزی برای تعویق دو بازی‌اش در تاریخ‌های دوم و ششم سپتامبر گفت: اندونزی در این دو تاریخ به ترتیب با ایران در تهران و بحرین در منامه بازی دارد.این فدراسیون در یک نامه عجیب از فیفا خواسته است تا این دو بازی را به دلیل تعطیلات عید فطر به تعویق بیندازد و حتی دو تاریخ 10 و 17 سپتامبر را پیشنهاد داده است .این دو تاریخ برابر با 19 و 26 شهریور است. نامه فدراسیون فوتبال اندونزی برای فدراسیون‌های ایران و بحرین و کنفدراسیون‌های فوتبال آسیا هم فرستاده شده البته در این باره باید بگویم مطمئنا فیفا چنین درخواستی را قبول نمی‌کند و تغییر اساسی در تاریخ بازی‌ها را نمی‌پذیرد.

 وی ادامه داد: اندونزی حداقل یک روز زودتر از ما عید فطر خواهد داشت و به دلیل آنکه تعطیلات عید آنها زیاد است چنین تقاضایی کرده‌اند. ضمن اینکه بازی‌شان با بحرین پس از عید فطر خواهد بود و فاصله بیشتری از عید فطر دارد. فدراسیون فوتبال هم هیچ دلیلی نمی‌بیند این بازی به تاخیر بیفتد، چرا که تقویم فیفا باید اجرا شود.

 سرپرست روابط بین الملل درباره نامه فدراسیون فوتبال ایران به فیفا برای تغییر میزبانی بازی برگشت مقابل بحرین گفت: نامه ما به دست فیفا رسیده است و آنها بررسی را در این باره آغاز کرده‌اند اما هنوز جوابی به ما نداده‌اند از سوی دیگر به فدراسیون فوتبال بحرین نامه زده‌اند که فیفا با تقاضای آنها مبنی بر تغییر میزبانی بازی رفت مخالفت کرده است.البته دیروز شیخ سلمان رئیس فدراسیون بحرین در چرخش عجیب اعلام کرده که هیچ مشکلی با حضور تیم ایران و تیم ملی بحرین در تهران ندارد و همه فدراسیون‌های عضو AFC مثل برادر برای فدراسیون فوتبال بحرین هستند و به نوعی نامه‌شان را به فیفا پس گرفته‌اند.البته فدراسیون فوتبال ایران چنین پیش بینی می‌کرد و به همین دلیل برای این که بحرینی‌ها مدعی نشوند نامه اول را به فیفا زدیم تا توپ را به زمین آنها بی‌اندازیم.البته موضع گیری اخیر فدراسیون فوتبال بحرین نشان می‌دهد که آنها عقب نشینی کرده‌اند اما اگر امنیت ما هم کاملا تضمین شود و ویزاهای ما را به موقع بدهند ما هم به منامه می‌رویم. فیفا پاسخ فدراسیون فوتبال بحرین مبنی بر امن بودن ایران را داده است.

 ترابیان درباره جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال گفت: تغییرات در آئین نامه سازمان لیگ برتر فوتسال ایجاد شده و رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان ادغام شده تا تحت عنوان لیگ نوجوانان، لیگی داشته باشیم که حاصل ادغام لیگ نوجوانان و نونهالان است.ضمن اینکه لیگ‌های جوانان امید و برتر را هم داریم.درجلسه تصویب شد تا ملاک رسیدگی به قرار دادها درسازمان لیگ فوتسال و کمیته انضباطی قراردادی باشد که در هیات‌های فوتبال استان به ثبت رسیده باشد.ضمن اینکه مهلت نقل و انتقالات یک هفته پس از پایان فصل تا دو هفته قبل از شروع فصل تعیین شد.

 ترابیان در پایان گفت: قرار شده تا برای بازیکنان قراردادهای آنها حداقل دو سال و حداکثر 5 سال است حق مذاکره شخصی با باشگاه‌ها را نداشته باشند و تنها باشگاه با باشگاه بر سر نقل و انتقالات مذاکره کنند.اگر بازیکن رضایت نامه باشگاه قبلی اش را نداشته باشد، قراردادش به ثبت نخواهد رسید.

 

...

نویسنده : سید محمد ساجدی
سه شنبه 18 مرداد 1390نظرسنجی

نطرتون درباره برنامه 90
آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات