تبلیغات
نتایجهمه چیز از همه جای فوتبال با ما
نتایج


کلمات کلیدی

صفحات


فصل گذشته دو بار به ملوان باخته بودیم/كاشانی: نمی‌دانم ما به هواداران خط می‌دهیم یا فرد دیگری

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واكنش به شعار هواداران گفت: آخر نفهمیدم ما به تماشاگران خط می‌دهیم یا فرد دیگری.

حبیب كاشانی پس از تساوی یك بر یك پرسپولیس برابر ملوان عنون كرد: درست است كه در این دیدار امتیاز لازم را به دست نیاوردیم، اما از لحاظ خلق موقعیت توانستیم خوب كار كنیم. البته خوب بازی كردن چیزی را عوض نمی‌كند و ما در این دیدار امتیاز را از دست دادیم و باید علاوه بر زیبا بازی كردن به دنبال پیروزی هم باشیم.
وی ادامه داد: بازیكنان پرسپولیس زمان كمی برای ریكاوری داشتند و تغییرات در این دیدار عمدتاً تاكتیكی نبود بلكه به علت مصدومیت‌های ایجاد شده اتفاق افتاد. بعد از اردوی تركیه بازیكنان ما مصدوم شدند، ولی فرصت اندكی برای ریكاوری داشتند و این موضوع باعث شد كه در بازی آنها تأثیر بگذارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینكه پس از دریافت گل تماشاگران پرسپولیس علی دایی را تشویق كردند، خاطرنشان كرد: آخر نفهمیدم ما به تماشاگران خط می‌دهیم یا فرد دیگری. اگر ما خط می دهیم خیلی خوب است كه به تماشاگران می‌گوئیم بر علیه باشگاه شعار دهند اگر هم شخص دیگری خط می‌دهد كه من نمی‌توانم اظهار نظر كنم.

وی ادامه داد: هواداران همیشه حرف حق را می‌زنند و تشویق آنها ربطی به كانون هواداران ندارد، بلكه حركتی خودجوش بود. به نظرم لزومی نداشت كه این اتفاق رخ دهد. البته سرمربی محترم سابق تیم پرسپولیس سال گذشته زحمت كشیده بود، اما تغییراتی ما در این تیم اعمال كردیم.
كاشانی با اشاره به شكست پرسپولیس در 2 دیدار رفت و برگشت در فصل گذشته تصریح كرد: ما در دیدارهای رفت و برگشت‌های سال گذشته برابر همین تیم ملوان شكست خوردیم، اما در هر صورت حق طبیعی هوادار است كه فقط به دنبال پیروزی باشد، زیرا آنها از نقاط دور خود را به ورزشگاه می‌رسانند و فقط كسب 3 امتیاز را از تیم محبوب خود طلب می‌كنند.

وی با اشاره به تبریك حلول ماه رمضان عنوان كرد: قصدداشتیم در اولین شب این ماه مبارك دل هواداران را شاد كنیم. حضور 60، 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه بسیار امیدواركننده است. ما در اولین بازی بود كه تمام بازیكنان را در اختیار داشتیم و در اردوهای قبلی بازیكنانمان در اختیار تیم ملی بودند.
كاشانی خاطرنشان كرد: همیشه بازی اول سخت است و هرچند من هم اكنون از سایر نتایج باخبر نیستم اما می‌دانم كه در دیدارهای دیگر نیز شرایط به همین گونه بوده است ما از 20 خرداد كه رقابت‌های فصل گذشته پایان یافت ریكاوری خوبی را پشت سر نگذاشتیم. باز هم تاكید می‌كنم كه ما در دو دیدار رفت و برگشت سال گذشته برابر ملوان شكست خوردیم و در دیدار امشب این تیم فقط یك موقعیت داشت و آن را تبدیل به گل كرد. مطمئن باشید پرسپولیس قابلیت‌های بیشتری دارد و در آینده به آن دست خواهد یافت.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تحمل كم تماشاگران و تغییر موضع آنها یادآور شد: حق طبیعی هوادار است كه به دنبال پیروزی تیمش باشد. من همیشه حق را به آنها می‌دهم زیرا آنها هزینه كردند و كمترین توقع این است كه تیمشان به پیروزی دست یابد.

كاشانی درباره اینكه تماشاگران علی دایی را تشویق كردند، عنوان كرد: به من گفته‌اند اسم ایشان را دیگر نیاورم ایشان برای پرسپولیس زحمت كشیدند و طبیعی است كه چنین اتفاقی بیفتد به نظرم این كار هواداران می‌تواند یك نوع اعتراض باشد اما موضوعی كه وجود دارد باید فرصت لازم را به یك مربی داد. سال گذشته اتفاقاتی رخ داد كه سعی كردم عدالت را رعایت كنم. اگر در دو دیدار رفت و برگشت باختیم از سرمربی حمایت كردم و اگر چهارم شدیم باز هم حمایت خود را دریغ نكردم.

وی درباره حضور حمید استیلی گفت: مطمئن باشید كه نواقص را برطرف خواهیم كرد و قول می‌دهم كه روزبه روز بهتر خواهیم شد با حمید استیلی به موفقیت دست خواهیم یافت و فقط نیاز به فرصت داریم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینكه باشگاه پرسپولیس كمك سعیدلو را 4.5 میلیارد عنوان كرده درحالی كه سعیدلو 5.5 میلیارد گفته است، خاطرنشان كرد: زمانی كه ایشان این مبلغ را اعلام كردند من دستور دادم تا ریز مبالغ را برایم بیاورند شاید این مبلغ با احتساب تعمیرات لازم صورت گرفته است. باید بررسی كنیم و این موضوع را اعلام خواهیم كرد.تاكید می‌كنم اگر سعیدلو اعلام كرده 5.5 میلیارد است حتما ما هم بررسی می‌كنیم و این موضوع را به اطلاع رسانه‌ها و مطبوعات خواهیم رساند.

عکس تیتر 2: 
...

نویسنده : سید محمد ساجدی
چهارشنبه 12 مرداد 1390نظرسنجی

نطرتون درباره برنامه 90
آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات