تبلیغات
نتایجهمه چیز از همه جای فوتبال با ما
نتایج


کلمات کلیدی

صفحات


دایی: اسم پرسپولیس بزرگ‌تر از دایی است؛ هواداران تیم را تشویق كنند

تصویر خبر

 سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: اسم پرسپولیس بزرگ‌تر از دایی است و بهتر است هواداران به جای من تیم را تشویق كنند.

علی دایی پس از تساوی 2 بر2 برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ بازی خوبی انجام دادیم؛ با آن‌كه زمان نداشتیم اما شروع بدی برای لیگ نبود. بازیكنان ما با غیرت بازی كردند این در حالی است كه فقط 2 هفته كار كرده بودیم. در جریان بازی 2 اشتباه فاحش داشتیم و 2 گل خوردیم وگرنه می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. با این حال تساوی برابر تیم بزرگ ذو‌ب‌آهن كمتر از برد نبود.
وی ادامه داد: در نیمه دوم بهتر بازی كردیم و فقط همان 2 اشتباه باعث گل‌ خوردن ما شد. امروز 3 بازیكن زیر 23 سال داشتم و یك بازیكن نیز زیر 21 سال بود. با تعویض‌هایی كه انجام دادیم جو بازی را به نفع خودمان تغییر دادیم و بر مسابقه احاطه پیدا كردیم. تیمی كه می‌تواند به ذوب‌آهن كه در آسیا كمتر گل می‌خورد 2 گل بزند و موقعیت‌های گل ایجاد كند تیم خوبی است. ما تیم خوبی بسته‌ایم و در آینده نیز بهتر خواهیم شد. بازیكنان نیز در تمرینات سنگ تمام گذاشتند.

دایی تأكید كرد: ما به آینده فكر می‌كنیم كه با راه‌آهن كارهای بزرگ انجام بدهیم.
سرمربی سابق پرسپولیس در مورد اینكه تماشاگران پرسپولیس امشب او را در ورزشگاه آزادی تشویق كردند، گفت: من خودم را مدیون پرسپولیس می‌دانم و دست تك‌تك هواداران پرسپولیس را می‌بوسم، اما آنها باید بدانند اسم پرسپولیس بزرگ‌تر از دایی‌هاست و بهتر است تیم خود را تشویق كنند زیرا با این كار به تیم پرسپولیس ضربه می‌زنند.
وی در مورد وضعیت فنی بازی نیز گفت: ذوب‌آهن تیم بزرگی بود، اما ما از نظر تاكتیكی كارهای خوبی انجام دادیم اما از هفته چهارم به بعد راه‌آهن واقعی را خواهید دید.

دایی در مورد اینكه ابراهیم‌زاده گفته است در سه بازی اخیر با تیم دایی مظفری‌زاده داور بازی بوده گفت: این مسئله را از كمیته داوران بپرسید، من داوران را انتخاب نمی‌كنم و برای همه داوران احترام قائلم. خدا به ما صبر بدهد تا كمتر اعتراض كنیم.
وی در مورد اینكه در این فصل با مهربانی صحبت می‌كند، گفت: من همیشه آرامش داشته‌ام.
دایی در پاسخ به این سوال كه آیا می‌تواند قهرمانی با پرسپولیس را با راه‌آهن تكرار كند، گفت: كار سختی است ما تلاش می‌كنیم به میانه‌های جدول برسیم اما هیچ‌چیز دور از دسترس نیست. ما برای برنده شدن به میدان خواهیم آمد و از فصل گذشته بهتر نتیجه می‌گیریم.

...

نویسنده : سید محمد ساجدی
چهارشنبه 12 مرداد 1390نظرسنجی

نطرتون درباره برنامه 90
آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات